Smartfon Xiaomi Pocophone F1 6 / 64GB Czarny / Czarny

Po-po-pocophone! Nie, Xiaomi nie zaprzyjaźnił się ze znaną amerykańską piosenkarką pop, a my nie wiemy, co spowodowało chęć po prostu wziąć i wymyślić nową markę dla nowego flagowca (może firma po prostu znudziła mi-mi-mishnost i tapety z Miku Hatsune w szczególności), który wyszedł niemal natychmiast po uznanym Mi8, i czy to ważne? To, co naprawdę odgrywa rolę, to możliwości nowego Pocophone F1 Xiaomi. Tutaj i świetny ekran i ładny design (bez krzyków w kierunku iPhone X, jednak nie było) i bardzo fajne kamery ze Sztuczną Inteligencją.

Z czym kojarzy się F1? Prędkość, najnowsza technologia i nierzeczywista moc. Ten smartfon ma wszystkie powyższe. Potężny PROCESOR, doprawiony dużą ilością pamięci RAM i akumulatorem 4000 mAh, aby nie szukać wolnych gniazd w środku dnia. Chłodzenie cieczą, które przeniosło się z” czarnego rekina ” Xiaomi, a teraz pomoże nie tylko w grach, ale także w trywialnych zadaniach, ponieważ każdy, kto, na przykład, używa smartfona jako nawigatora, wie, jak nagrzewa się urządzenie.

To miłe, że Xiaomi zrobił możliwość rozszerzenia pamięci kartą, ale nie żałował wbudowanej pamięci. Ale bezprzewodowe ładowanie, ochrona przed wodą i płatności przez telefon, jak zwykle, nie ma: nazwy się zmieniają-tradycja jest nieśmiertelna. Ale to chyba jedyne wybryki. W przeciwnym razie smartfon okazał się bardzo zrównoważony: ekran o proporcjach 18.5: 9 zachwyci każdego, kto często gra lub ogląda wideo w drodze, jest wsparcie dla Quick Charge, a innowacyjny Typ-C sąsiaduje ze starym, ale przydatnym 3.5 mm gniazdem słuchawkowym. Dla tych, którzy potrzebują brutalnej mocy za umiarkowane pieniądze-wybór jest oczywisty.